Умови обміну та повернення

Якщо придбаний товар Вам не підійшов або не відповідає замовленню, Ви можете обміняти його на інший або повернути, отримавши назад гроші. Обмін та повернення товару можливо протягом 14 днів з моменту покупки. Для цього Вам необхідно зберегти чек та товарний вигляд виробів.

  • Якщо Ви знаходитесь в м. Києві, Ви можете зробити повернення безпосередньо в нашому магазині за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярмаркова, 39
  • Якщо Ви робили замовлення через інтернет-магазин і знаходитесь в іншому місті, Вам необхідно буде відправити товар назад «Новою поштою». Попередньо обов’язково повідомте менеджеру телефоном (093) 42-111-42 про те, що Ви хочете обміняти або повернути замовлений товар. Менеджер надасть Вам детальну інформацію про те, як правильно зробити повернення.

Повернення коштів, сплачених за товар, здійснюється переказом на банківську картку або ж грошовим переказом «Укрпоштою». Для уникнення неточностей при замовленні товару через інтернет-магазин прохання обговорювати з менеджером всі деталі Вашого замовлення. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам і нададуть всю необхідну інформацію!